Kodusadam: Pärnu Jahtklubi - Lootsi 6, Pärnu 80012

Kasutustingimused

Veebilehe kasutustingimused 

Kuidas toimub broneerimine 

SailEstonia broneerimissüsteem on lihtne ja kiire ning saad selle algusest lõpuni vormistada kodulehel valides omale sobiva veesõiduki ning kui oled otsustanud selle broneerida, siis saad kodulehel seejärel ka tasuda. 

Broneerimisprotsessi täpne kirjeldus 

1. Mine broneerimislehele ning sisesta endale sobivad kuupäevad ja reisijate arv;
2. Kui oled sobiva meresõiduki valinud ja soovid nüüd broneerida, siis kliki nupule „Broneeri kohe“. 
3. Seejärel suunatakse sind „Ostukorvi“
4. Broneeringu eest on võimaik tasuda kas krediitkaardi (Visa, Mastercard) või Eesti pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor). Teenust pakub Montonio Finance OÜ. Kõik maksed toimuvad eurodes. Sinu isikuandmete vastutav töötleja broneerimisel on Dira Group OÜ, kes edastab makseteostamiseks vajalikud andmed selleks volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ. 
5. Peale tasumist saadame sulle e-postiga kinnituskirja, et saaksid veenduda, et sinu broneering on kinnitatud. Juhul kui kinnituskirja ei saabu, võta palun võta meiega ühendust info@sailestonia.ee

Teenusest loobumine 

1. Juhul kui soovid peale broneerimist teenusest loobuda ning teed seda 3 või rohkem päeva enne merereisikuupäeva, siis tagastame kogu sinu poolt tasutud summa. Juhul kui soovid peale broneerimist teenusest loobuda, kuid teed seda vähem kui 3 päeva enne merereisi kuupäeva, siis tagastatakse sulle 50% teenuse tasust ning muud tasutud summad tagastamisele ei kuulu.