Kodusadam: Pärnu Jahtklubi - Lootsi 6, Pärnu 80012

Kodukord

SailEstonia

Head tavad mõnusaks seilamiseks

Nii nagu igas laevas, on ka La Boheme`l kõige tähtsamaks ja auväärsemaks meheks kapten, kelle käske ja korraldusi tuleb kuulata ning tema otsuseid austada ning täita.

Päästevesti soovitame laeval olles kõigil selga panna ning pisipõnnid peavad vesti kandma kohe kindlasti. Igaüks, kes tunneb soovi vesti järele, siis tuleb seda julgesti meeskonnale teada anda ja meeskond annab vajaliku turvavarustuse.

Katamaraan La Boheme on suur ja avar ning seal võiks isegi laevatekil tantsu lüüa, kuid siis tuleb alati ka enda ohutuse pärast muretseda – hoida ühe käega laevas liikudes alati kuskilt kinni!

Katamaraanile tulles palun säti jalga jalanõud, mis on mugavad ja heleda tallaga ega jäta laevatekile ega muudele osadele jälgi.

Enda sööki – jooki on lubatud laevas tarbida, eelneval kooskõlastamisel. Punase veini tarbimine laevatekil ega laevas ei ole lubatud.

Valmista ennast enne reisi korralikult ette: uuri ilmateadet, võta vajadusel kaasa päikesekreem, vajalikud soojad riided, ujumisriided, rannarätikud ja muud vahendid. Merel olles soovitame reisijatel kanda peakatet või mütsi.

Kui tahad purjetamisega rohkem sina peale saada, siis ütle seda meeskonnale ja nad õpetavad Sulle purjetamise algtõdesid ning saad osaleda võimaluste piires ka meeskonnatöös.

Kui ilmastiku olud on niivõrd halvad, et need kujutavad ohtu reisijatele, on kaptenil õigus sõit tühistada või edasi lükata.

Katamaraanis on võimalik olla ka sees. Teie käsutuses on tualett, televiisor, kööginurk koos pliidi, ahju ja külmkapiga.