Kodusadam: Pärnu Jahtklubi - Lootsi 6, Pärnu 80012

Andmekaitsetingimused

SailEstonia pakub veebipõhist meresõidukite broneerimissüsteemi meie enda veebisaidi ja muude veebiplatvormide, näiteks partnerite veebisaitide ja sotsiaalmeedia kaudu. Teie privaatsus on meile tähtis ja me võtame seda väga tõsiselt. Tegutseme alati oma klientide huve silmas pidades ning käsitleme teie andmete töötlemist selgelt ja läbipaistvalt ning siin kirjeldame, kuidas me teie isikuandmeid kasutame ja töötleme.

Milliseid isiklikke andmeid SailEstonia kogub?

Tavalisi asju – teie nimi, eelistatud kontaktandmed ja muu merereisiga seotud oluline info (näiteks jahisadamasse saabumise aeg, et meresõiduk oleks õigeks ajaks valmis).

Samuti võidakse teil paluda esitada arvustus, et aidata teistel klientidel leida seda, mida nad otsivad. Kogume teilt arvustustes sisalduvat teavet, sealhulgas teie nime ja arvustuse sisu. Lisaks sellele kogume teavet ka teie arvutist, telefonist, tahvelarvutist või muudest seadmetest, mida kasutate meie teenustele juurdepääsuks. See võib sisaldada IP-aadressi, valuutaeelistusi, kasutatavat brauserit ja keeleseadeid. Kõik see aitab meil oma saiti kohandada, et saaksite kõike kergesti leida.

Olenevalt broneeringust võime küsida ka teie aadressi, telefoninumbrit, makseteavet, sünniaega, teiega reisivate külaliste nimesid. Veenduge, et teiega kaasreisijad oleksid sellest teadlikud.

Miks SailEstonia kogub ja kasutab teie isikuandmeid?

Soovime, et teil oleks täiuslik merereis, seega kui kasutate SailEstonia saiti, veendume, et saaksime teiega ühendust võtta või kuidas saame teid aidata, et teie puhkus oleks hästi planeeritud, näiteks paludes reisijate nimekirja, et te ei peaks jahisadamas järjekorda võtma, täites selle teabe viimasel minutil.

Samuti võime koguda teie teavet teie räägitava keele kohta ja kuidas teiega parimal viisil ühendust võtta. Teine põhjus, miks me andmeid kogume, on turundus, millega soovime näidata oma sisu teile võimalikult asjakohaselt või hoida teid kursis parimate purjetamispakkumistega.

Võime teiega ühendust võtta saates teile enne purjetamist mõned näpunäited, mida külastada või mida vältida, ja olulist teavet eelseisva reisi kohta, näiteks teavet jahisadama kohta. 

Võime seda teavet jagada asjaomaste kolmandate osapooltega. Esmane eesmärk on teie broneeringu töötlemine, teie meresõidukil veedetud puhkuse jaoks sobivate andmete jagamine või õigsuse kinnitamine (näiteks broneeringu tegemisel sisestatud e-posti aadress). Kõik kolmandatest osapooltest teenusepakkujad on seotud konfidentsiaalsusklauslitega ja neil ei ole lubatud kasutada teie isikuandmeid muudel eesmärkidel, kui need, mis on meie poolt reglementeeritud. Kui teete broneeringu äripartnerite veebisaidil, võtke palun aega ka nende privaatsusteatise lugemiseks, kui soovite aru saada, kuidas need äripartnerid võivad teie isikuandmeid töödelda.

Kui kasutate broneeringu tegemiseks krediitkaarti, peame jagama konkreetseid broneeringu üksikasju makseteenuse pakkuja ja selle makse käsitlemiseks vastava finantsasutusega.

Meil võib tekkida vajadus avaldada isikuandmeid pädevatele asutustele või õiguskaitseasutustele, kui see on seadusega nõutud või hädavajalik kuritegude või pettuste ärahoidmiseks, avastamiseks või nende eest vastutusele võtmiseks või kui oleme selleks muul viisil seaduslikult kohustatud. Lisaks võib meil olla vaja isikuandmeid pädevatele asutustele täiendavalt avaldada, et kaitsta ja kaitsta oma või meie äripartnerite õigusi.

Me ei müü ega rendi teie andmeid kunagi kellelegi teisele.

Milliseid turvanõudeid SailEstonia kasutab, et turvaliselt hoiustada teie isikuandmeid?

SailEstonia kontrollib isikuandmete töötlemist, nagu on kirjeldatud käesolevas privaatsusteates. 

Me ei prindi kunagi teie isikuandmeid ega salvesta neid võrguühenduseta kujul. Kõik on meie serverites krüpteeritud ja nendele andmetele on juurdepääs vaid piiratud arvul inimestel. Kasutame teie poolt meile edastatud isikuandmete kaitsmiseks ja hoiustamiseks sobivaid ärisüsteeme ja protseduure.

Samuti kasutame oma serverite isikuandmetele juurdepääsuks ja nende kasutamiseks turvaprotseduure ning tehnilisi ja füüsilisi piiranguid. Isikuandmetele on oma töö ajal juurdepääs ainult volitatud töötajatel.

Kuidas saate kontrollida andmeid, mida annate SailEstonia saidile?

Saate taotleda ülevaadet oma isikuandmetest, kirjutades aadressile info@sailestonia.ee. Võite meid alati teavitada kõigist oma isikuandmete muudatustest või paluda meil parandada mistahes meie valduses olevaid isikuandmeid või saate selliseid muudatusi teha ise oma isikliku konto kaudu.

Enamikul juhtudel võite paluda meil kustutada või blokeerida teie kohta hoitavad isikuandmed või piirata nende töötlemist.

Kuidas SailEstonia suhtleb teiste osapooltega?

Oma koostööpartneritele pakume veebipõhist süsteemi, kus hoiame kogu informatsiooni ja avaldame vaid nii palju, kui see on vajalik teie merereisi jaoks. Säilitame teie isikuandmeid nii kaua, kuni peame seda vajalikuks, et võimaldada teil meie teenuseid kasutada, teile teenuseid osutada (sealhulgas kehtivate seaduste järgimine, osapooltega tekkinud vaidluste lahendamine ja kõik, mis on vajalik, et saaksime oma äri ajada). Kõigile meie säilitatavatele isikuandmetele kohaldatakse käesolevat privaatsusteatist. Kui teil on küsimusi teatud tüüpi isikuandmete konkreetse säilitamisperioodi kohta, võtke meiega ühendust aadressil info@sailestonia.ee.